20 - 2001,5mLIVETICKET> 20

wie is wie

Samenstelling MT

Hanneke Bruggeman,
Directeur

Paul Nieman,
Manager Bedrijfsvoering

Hilde Scholten,
Manager Programmering & Innovatie
Programmeur Podiumkunsten

Natasha Slagter,
Controller

Bhodi Lesage,
Hoofd Exploitatie Verhuur & Horeca

Irene van der Molen,
Manager Marketing & Sales

Jennifer van Dijk,
Hoofd Exploitatie Bioscoop

samenstelling Raad van Toezicht

Raad van Toezicht

mevr. T. Siertsema, voorzitter
mevr. N. Hiddema, vicevoorzitter
dhr. J. Haringsma
dhr. N. van der Gaag
dhr. C. Bus

Afdelingen

Directiesecretariaat

Rianne Wubs
088-0128 888 | r.wubs@dnk.nl

Informatie en verkoop

088-0128 888 | info@dnk.nl

Bibliotheek
088-0128 888 | bibliotheek@dnk.nl

Bioscoop
088-0128 560 | bioscoop@dnk.nl

Theater
088-0128 550 | theater@dnk.nl

Labelmanagement/programmering

088-0128 888

Markt & Ontwikkeling

marketing@dnk.nl

Educatie

educatie@dnk.nl

Finance & Control

administratie@dnk.nl

HRM & Arbo

hrm@dnk.nl

Techniek

088-0128888 | techniek@dnk.nl