wie is wie

samenstelling MT

Hanneke Bruggeman,
Directeur

 

Natasha Slagter, 
Controller

 

Paul Nieman,
Manager Publieksservice & Faciliteiten

 

Bhodi Lesage,
Hoofd Exploitatie Verhuur & Horeca

Hilde Scholten,
Manager Programmering & Innovatie
Programmeur Podiumkunsten

 

Remon Koster,
Hoofd Exploitatie Bioscoop

samenstelling Raad van Toezicht

Raad van Toezicht
Titia Siertsema, voorzitter
Erik Drenth
Nico v/d Graag
Rob Verhofstad
Nina Hiddema

Afdelingen

Directiesecretariaat

Tamara Lafleur
088-0128 888 | t.lafleur@dnk.nl

Informatie en verkoop

088-0128 888 | info@dnk.nl

Bibliotheek
088-0128 888 | bibliotheek@dnk.nl

Bioscoop
088-0128 560 | bioscoop@dnk.nl

Theater
088-0128 550 | theater@dnk.nl

Labelmanagement/programmering

088-0128 888

Markt & Ontwikkeling

marketing@dnk.nl

Educatie

educatie@dnk.nl

Finance & Control

administratie@dnk.nl

HRM & Arbo

hrm@dnk.nl

Techniek

088-0128888 | techniek@dnk.nl