20 - 2001,5mLIVETICKET> 20

René van Meurs

Noodzakelijk Kwaad

Genre: Cabaret

Wat doe je als je eindelijk alles voor elkaar hebt? Lekker van genieten, toch? Een duik nemen, koppie onder, in je eigen geluk! Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Misschien loeren er kapers op de kust. En dan voelt het alsof je, koste wat kost, dat heerlijke leven moet beschermen.
René zit op de piek van zijn geluk, het lijkt hem te komen aanwaaien. Maar vraag hem hoe het écht met ‘m gaat en je zult geen eenduidig antwoord krijgen. Wel een goed doordacht en hilarisch antwoord natuurlijk.
In Noodzakelijk kwaad neemt René het leven weer eens goed onder de loep en doet hij eerlijk een boekje open. Over zijn vrijheid-blijheid, maar ook over de keerzijde van het altijd-vrolijke-oranje-mannetje.

Deze voorstelling staat gepland voor mei 2026.

selecteer datum en tijd

“Noodzakelijk Kwaad barst van de absurde conflicten die steeds grappiger escaleren”

de Volkskrant

“Sterk verhaal met een lawine aan grappen”

Dagblad van het Noorden

“Briljante auto-psychologische thriller als cabaret”

Theaterkrant

prijzen

Rang 1

  • Normaal € 31,50
  • Vriendenloterij € 15,75

Rang 2

  • Normaal € 15,75