20 - 2001,5mLIVETICKET> 20

Dokter in de Zaal

Darmkanker

Genre: Special

Iedere dag krijgen zo’n 33 mensen in Nederland de diagnose darmkanker. Gelukkig biedt het bevolkingsonderzoek sinds 2014 de mogelijkheid om deze ziekte vroegtijdig op te sporen wat de kans op een succesvolle behandeling aanzienlijk vergroot.

Tijdens deze editie van Dokter in de Zaal delen specialisten van het Wilhelmina Ziekenhuis Assen (WZA) hun kennis en ervaring over darmkanker. Maartje Wassink, MDL-arts (Maag-, Darm-, en Leverziekten), chirurg Wim Bleeker en internist-oncoloog Titia Lamberts vertellen hoe kijkonderzoeken worden ingezet om tumoren op te sporen. Ook leggen ze uit welke innovatieve technieken worden gebruikt om darmoperaties zo goed mogelijk te laten slagen en welke rol chemotherapie en andere medicijnen spelen in het behandeltraject.

Deze informatieve avond is onderdeel van de talkshowserie Dokter in de Zaal die DNK en het WZA samen organiseren. Tijdens zo’n talkshowavond vertellen WZA-zorgverleners in heldere taal wat het betekent als jij of je naaste een bepaalde ziekte of aandoening krijgt. Ook is er gelegenheid om vragen te stellen.

Ben je Comfort of Premium lid dan krijg je 50% korting op deze activiteit. De kortingsoptie is automatisch zichtbaar wanneer je ingelogd bent in je DNK account. Nog geen lid? Klik dan hier voor informatie over onze lidmaatschappen.

Deze activiteit staat niet meer op de agenda. Voor een overzicht van onze activiteiten ga je naar agenda & tickets