Wanneer een Engelsman in 1976 op een school in Argentinië gaat werken, treft hij een verdeeld land én een groep hardleerse leerlingen aan. Op een met olie overspoeld strand vindt hij een pinguïn, die hij tegen wil en dank onder zijn hoede neemt. Zijn leven zal nooit meer hetzelfde zijn. Gebaseerd op een waargebeurd verhaal.
In de Senioren Bios bekijk je om de week op maandag-, dinsdag- en woensdagmiddag de meest indrukwekkende titels, inclusief een kop koffie/thee + lekkers in de pauze. Klik hier voor het complete aanbod.
Tip: De Senioren Bios is toegankelijk voor iedereen die van films houdt, ongeacht de leeftijd (met inachtneming van de kijkwijzer natuurlijk).
selecteer datum en tijd
NL = Nederlands gesproken (zonder ondertiteling) | OV = Originele Versie (bij niet Nederlandstalige-films met Nederlandse ondertiteling) | LSR = Laser Vision
Let op: Tickets zijn uitsluitend online te koop | Een speelweek loopt van donderdag t/m woensdag. Eerstvolgende update: